Keresés

Részletes keresés

md95857 Creative Commons License 2000.08.18 0 0 29
Nő: dolgozik, folytonosan
Férfi: ha a nő engedi, dolgozik
dolgozni - nő: él, praktikázik, + még 1000 megfelelő kifejezés; férfi: hódít, eszik, megy, + még 1000 megfelelő kifejezés

És még azt meri mondani nekem akár egyikük is, hogy milyen rossz nekik, meg, hogy szemét férfiak. Ha!
A dolgok rendjéhez illik alkalmazkodni.

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.22 0 0 28
Ugye ti se gondoltátok komolyan, hogy egy ilyen topic elsüllyedjen?

UTEFM

Macibb

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.08.05 0 0 27
Legalább a születésnapomon hadd legyek én a topic-király !
:-))
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.16 0 0 25
vaCkor1 !

Bizonyos értelemben elég hatásvadász tett volt, azt meg kell hagyni - még ha őszinte is.
Nem tudnám jól meghatározni a praktikát : talán az amikor a praktikázó nagyon is tisztában van vele, hogy tette az általa tervezett fogadtatásra talál majd. Persze zöld füllel iinkább vakmerőségnek kell nevezni.

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.16 0 0 23
vaCkor1 !

Köszönöm !
Nem voltál offtopic, ha erre gondolsz.

Arc Creative Commons License 1998.07.16 0 0 20
Szia SBE,

csak a hozzászólási dátumokból következtettem erre!
Már kezdett süllyedni a hajó, de te rendületlenül ott állsz a hídon.
Lám meg is lett az eredménye! :))
Tisztelni kell az ilyet! :))

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.16 0 0 19
Kedves Arc !

Üdv a fedélzeten ! :-)
Hogy érted azt a kapitányosat ?

A történet :-))

Arc Creative Commons License 1998.07.16 0 0 18
SBE,
belőled jó hajóskapitány lenne! :)

Hátha...
Hát, ha ez kell:
Még egyetemista koromban történt...
Épp egy kis füstüs kocsmában iszogattunk, billiárdozgattunk, mikor odalép hozzám egy leányzó, akit már régebb óta ismertem, igaz nem túl közelről:
"Ugye te utálsz engem?"
Utána addig győzkötdtem az ellenkezőjéről, míg magammal is sikerült elhitetnem... ;)
Hogy egy-két nő milyen ravasz tud lenni!?!? :))

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.07.16 0 0 17
Hátha ...
Styx Creative Commons License 1998.05.26 0 0 16
Diákkoromban valami egyetemi rendezvényen megismerkedtem egy külföldi lánnyal. A rokonszenv hamar kialakult, de mélyebb lenyomata nem lett az ügynek. Legalábbis azt hittem. Mindenesetre meghívott magukhoz Rómába, naná hogy elmentem. Mikor megérkeztem a lakásba, egyből fölvilágosított, hogy vendégágy gyanánt tud adni egy matracot, amin lefekhetek az előszobában, bár ott nagy a jövés-menés (többen bérelték a lakást). Majd félvállról megjegyezte, hogy neki voltaképpen franciaágya van, felőle akár ott is alhatok. De persze az alvásból nem lett semmi. (Így utólag kezedek rájönni, a 'praktikus gondolkodás' fogalmának értelmére...)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.24 0 0 15
Meg kell jegyeznem a sok férfi-női ellentétről szóló topic között, hogy a Nők jelentős lépést tettek a barátkozás felé, csak mi még nem vettük észre. Ez pedig a koturnusz-viselet. Ebben a felgyorsult világban megadják a férfiaknak az esélyt, hogy utolérjék Őket. Méltányolni kellene !
Ragadozó Creative Commons License 1998.05.10 0 0 13
A kerthelység mellett egy ápolónö képzö müködött. Délben a lányok lejöttek, fagyit enni. Úgy ültem, hogy mellettem mentek ki. Fogadásból, mindegyiktöl kértem egy nyalást.
19-böl 17 adott és 13-al volt este randevúm. Ugyan akkor, ugyan ott. Sajnos én nem mehettem, mert már nös voltam, 2 aranyos lurkó apja. A nejem sírt a nevetéstöl amikor meggyóntam.
MaCS Creative Commons License 1998.05.10 0 0 12
Sziasztok!
HElyszín: strand. Probléma: hogyan szólíccsuk + a jányt. Egyik férfitársunk +lehetősen eredeti +oldása:
A fickó már előre tutta, hogy mit akar, és bespájzolt mindenféle gyümölcsből. A strandra érkezvén letelepedett a kívánt nő mellé. Akció:
Kis idő múlva elővesz 1 almát a hátizsákjából, és +kérdezi a lányt: Kérsz almát? A lány: Kösz, nem.
A gyerek +eszi az almát, majd kisvártatva előránt egy körtét: Kérsz körtét? Köszi, nem.
Aztán volt még egy barack meg egy banán.
Mi kb. 5 méterrel odébb már fuldokoltunk a röhögéstől, és a lány is vette a lapot. Végül kért kiwit.
Üdv: MaCS
Dredd biro Creative Commons License 1998.05.09 0 0 10
Winkler:

Kiraly vagy! :-)

Winkler Creative Commons License 1998.05.07 0 0 9
Kedves Sehonnai!

Pár évvel ezelőtt egyedül beültem az Időzsaru c. borzalomra (nagyjából: a fandamm visszajön a jövőből, hogy megmentse a múltból a jelent).

Késve mellém érkezett egy nő.A világosabb jelenetknél megnéztem és szépnek találtam. A film után az utcán utánaeredtem és azt mondtam: bocsánat, de életbevágóan fontos, hogy elmondjam, hogy a jövőből jövök, ahol mi szeretkeztünk, és most azonnal ezt kell csinálnunk, ha nem akarjuk megváltoztatni a múltban elhelyezkedő jelent, ami ugye katasztrófális következményekkel jár a jövőben elhelyezkedő jelen szempontjából.

Pofonra számítottam, de jobb lett a vége.

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.07 0 0 8
Kedves egy lány !

Bocsi, én konkrétabb, esetleg személyes élményekre esetekre gondoltam.
Valószínű ezeken a társaság jó része már túl van ...
De azért köszi a hozzászólást !

aSk Creative Commons License 1998.05.06 0 0 7
egy lány:

gondoltam, hogy nem hagyod ki a témát

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.06 0 0 5
Úgy látom lejátszott téma : a többség az egytopicos jamboree helyett az elkülönült vitatkozós-kötekedős megoldást választotta. Pedig egy tűznél is lehet melegedni.

A megjelenteknek köszönöm a hozzászólást !

Benoe Creative Commons License 1998.04.22 0 0 4
Fantasztikus, hogy a férfiak hányféle praktikát bevetnek, hogy leimádkozzák a bugyut a nőkről...
josarien Creative Commons License 1998.04.22 0 0 3
Nős vagyok... sikerült Neki :-)))
tusko hopkins Creative Commons License 1998.04.22 0 0 2
Elf$

Az a Krudinák a zenekari lövészárokba törte lábát . Kis csacsi.
Tuskó

Elf Creative Commons License 1998.04.21 0 0 1
Erről jut eszembe :
és amikor a Chrudinák ( így kell írni ? ) beesett a virágok közé ?
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.04.21 0 0 0
Az első, a férfi praktikák kategóriából :

Úgy hat-nyolc évvel ezelőtt egy olasz szépségkirályNŐ választáson egy 16 éves FIÚ a második helyig küzdötte fel magát ...

Én csak gratulálni tudok, de vajon mit érezhettek azok a lányok akiket megelőzött ?
Valamint mit érezhettek a zsűri tagjai, mikor kiderült ?

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.04.21 0 0 topiknyitó
Kedves Érdeklődő !

Olyan történeteket várok, ami lehetőleg megesett és bizonyítja a női/férfi leleményességet, találékonyságot, furfangot.
Hadd tanuljunk egymástól !

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!